O projektu

Jsme tu pro vás, abyste mohli žít lépe.

Kontakt

FreeBie s.r.o.

tel.: +420 605 070 600
email: vase@vypomocodvedle.cz
 

Fakturační adresa:

Tábor 885/15, Brno 61600
IČO: 05472407
Společnost je registrována u Krajského soudu v Brně, odd. C, vložka 95547

Kontaktní formulář

Náš příběh

Každý z nás se jistě setkal s tím, že nestíhal pro svoji práci zajistit svoji domácnost či nejbližší. Že o víkendu, kdy chtěl zaslouženě trávit čas s rodinou, musel uklízet dům, sekat zahradu a plýtval tak časem na nikdy nekončící neoblíbené udržovací práce, které stejně nejsou vidět. A co teprve taková single slečna, které nejde jen o promarněný čas, ale při mnohých drobných řemeslných pracích ji jde téměř o život. Například, když se nedejbože sama rozhodne zprovoznit vypálenou zásuvku.

V tu chvíli každý z nás zatouží po nějaké pomoci. Třeba od partnera, svých dětí, šikovných přátel či někoho od vedle. Ale ti všichni mohou právě dělat mrtvého brouka. A tak vznikl náš nápad…

Proč mrhat svým drahocenným časem? Když může někdo vaši neoblíbenou práci udělat za vás a ještě bude rád, že si přivydělá.
Tak propojme ty, co potřebují více času s těmi, kteří si chtějí přivydělat. A propojme i ty, kteří neumí danou práci s těmi, kteří jsou šikovní a zužitkují tak svoje schopnosti. Pro někoho je drahý čas a pro druhého peníze.

A tak se v roce 2016 zrodila myšlenka portálu sdílených služeb „Výpomoc od vedle“. A o necelé dva roky později je zde pro vás připraven portál k využití. Trvalo to, ale my nic neděláme polovičatě a nechceme být jen další webtržiště. Chceme být portál kde „Jednoduše a s klidem lidé pomáhají lidem.“

Věříme, že tímto nápadem vypomůžeme i vám.

Vaše „Výpomoc od vedle“

Co nabízíme

Více času či více peněz, to záleží na vás.
Obojí na jednoduchém portálu sdílených služeb „Výpomoc od vedle“, který propojuje zákazníky (ty, kteří chtějí více času či něco neumí), s pomocníky (těmi, kteří umí a chtějí si přivydělat).

Abyste už nemuseli čekat na předražené řemeslníky či se spoléhat na své blízké. Měli svoji výpomoc hned vedle kdykoliv potřebujete a za ceny, které si sami určíte. A abyste si jako „Pomocník od vedle“ mohli přivydělat kdykoliv potřebujete.

Prostě abyste měli čas i peníze na to, co máte rádi.

Kam míříme

V průběhu času chceme vybudovat nejširší komunitu lidí, ve které každý kdykoliv najde svoji pomoc a nabídne to, co umí nejlépe.
Zajistíme to průběžným rozšiřováním typů zakázek, tak abyste vždy našli to, co potřebujete.
Těšit se můžete i na postupné rozšiřování do všech krajů a obcí, kde bude zájem využívat sdílených služeb portálu. Tak abyste vždy našli výpomoc tam, kde ji potřebujete.

Široké spektrum pracovních nabídek a lidí na jednom místě tak bude garancí toho, že na portálu „Výpomoci od vedle“ každý najde to, co hledá. Zákazník i šikovný pomocník.

Náš tým

Kamila

Zakladatelka projektu a šikovný markeťák
Pokud byste chtěli náš portál propojit s vašimi webovými stránkami či jinými marketingovými a PR aktivitami, navrhne vám Kamila to nejlepší řešení. V případě zajímavé spolupráce s novým pomocníkem zajistí ty nejvýhodnější podmínky. Samozřejmě ráda vypomůže se založením zakázky či registrací nového pomocníka.

Tomáš

Výborný projekťák
Tomáš stojí za architekturou celého portálu sdílených služeb. Pokud máte nějaký dotaz či připomínku k fungování webu, napište. Vaše případně připomínky zhodnotíme a ty přínosné zařadíme do našich zlepšováků. Předem vám za ně děkujeme;)