Jak zadat zakázku

a vybrat toho správného pomocníka.

Nestíháte domácí práce či stěhování? Potřebujete přivrtat poličku, uklidit byt či vyvenčit psa?

Zadejte zakázku a vyberte si „Pomocníka od vedle“, který vaši práci udělá za vás. Zvládnete to během chvilky ve 4 jednoduchých krocích:

1. CO POTŘEBUJETE?


Uveďte, s čím chcete pomoci. Kromě názvu zakázky vyberte i její kategorii a konkrétní typ, který nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Snažte se uvést konkrétní rozsah zakázky, ať potenciální pomocníci vědí, co je čeká. Pokud víte, zmiňte časovou náročnost zakázky a případnou potřebnost nářadí či materiálu. Při stěhování uveďte vzdálenost obou míst a počet pater vašeho domu. A v případě venčení vašich miláčků nezapomeňte uvést jejich počet a velikost;)

2. KDE A KDY?


Vyberte si místo určení, kde má být zakázka provedena. Kromě kraje a okresu doporučujeme uvést i vaše město či vísku. Ať pomocník ví, zda se k vám dostane i bez auta. Ulici a číslo domu uveďte do detailu adresy. Tu uvidí až vybraný pomocník. V kalendáři si zvolte datum realizace, čas a případné opakování zakázky. Pokud máte představu o ceně, navrhněte ji. Přihoďte případné foto, samozřejmě týkající se zakázky;) Pak už jen chtějte skvělé nabídky.

…A ZAKÁZKA JE ZADÁNA.

3. KDO?


Dle uvedeného typu zakázky, jejího termínu a místa realizace se obratem ve vašem profilu Mé zakázky zobrazí seznam „Pomocníků od vedle“, kteří jsou vám k dispozici. Doporučujeme si vybrat maximálně pět pomocníků. Jejich označením jim odešlete poptávku zakázky. Nevyhovují vám vybraní pomocníci či se vám žádný nezobrazil? Upravte parametry zakázky a zvolte nový výběr. Například můžete zvolit čas na domluvě.

4. ODSOUHLASTE NABÍDKU!


Vyčkejte, než vám poptaní pomocníci potvrdí svůj zájem a navrhnou cenu. S těmito pomocníky si ujasněte v komunikačním okně celkovou cenu a podrobnosti k dané zakázce. Nezapomeňte se podívat i na jejich hodnocení a co pěkného o sobě píší ve svých profilech. Jakmile si pro realizaci vyberete toho nejlepšího „Pomocníka od vedle“ a odsouhlasíte nabídku, stane se zakázka dohodnutou.

…A POMOCNÍK JE VYBRÁN.

Pro realizaci dohodnuté zakázky ji prosím obratem uhraďte. Zaslané peníze jsou uschovány u nás. Pomocníkovi vaše platba odchází až po úspěšné realizaci. Pokud by totiž zakázka nebyla provedena dle vašeho zadání, vrátíme vám peníze dle VOP zpět na váš účet.

Všechny služby na jednom místě Už žádné hledání různých firem na internetu či obvolávání ochotných přátel. U nás najdete všechny služby na jednom místě a to bez registrace.
Nízké ceny bez poplatků U nás si určujete cenu sami. Platíte pomocníkovi pouze za vykonanou práci. Zadání zakázky je zcela zdarma a bez skrytých provizních poplatků.
Okamžitá nabídka pomocníků Dle zadaného místa, času a typu zakázky se vám ihned nabídne seznam pomocníků, kteří vám mohou pomoci. Stačí si jen vybrat.
Úhrada zakázek bez obav Vždy platíte jen za to, co dostanete. Pomocníka vyplatíme až po vašem odsouhlasení zakázky. Jinak jsou vám peníze vráceny zpět.