Jak to funguje u zákazníka?

Jednoduše a s klidem zde lidé pomáhají lidem.

Potřebujete pomoci s prací v domácnosti či na zahradě? Potřebujete přestěhovat či vymalovat? Nebo jen chcete pohlídat dítě či vyvenčit domácího mazlíčka?
Pak jste tu správně. U nás nečekáte, až vás pomocníci osloví. Svého pomocníka si vyberete sami ihned po zadání zakázky. Svůj ušetřený čas můžete věnovat důležitějším věcem. Jak na to?

1. ZADEJTE S ČÍM, KDY A KDE CHCETE POMOCI.


Zadejte jednoduše zakázku a do detailů popište, s čím chcete pomoci, aby vybraný „Pomocník od vedle“ věděl, co přesně je třeba vykonat. Vyberte si místo určení, kde má být zakázka provedena. Nezapomeňte na datum realizace, čas a případné opakování zakázky. Pokud víte, můžete navrhnout i cenu. Celou zakázku pak můžete sledovat ve svém profilu Mé zakázky, kam se dostanete pouze vy po přihlášení.

... A ZAKÁZKA JE ZADÁNA.

2. VYBERTE SI POMOCNÍKA A DOMLUVTE CENU.


Jakmile je zakázka odeslána, objeví se vám obratem v profilu Mé zakázky seznam pomocníků, kteří v daném čase a místě umí, co požadujete. Zde si můžete sami vybrat několik pomocníků. Vybraní pomocníci v případě zájmu akceptují vaši poptávku a přihodí vám cenu i potřebné detaily. Poté vyberte toho pravého „Pomocníka od vedle“, upřesněte si detaily a domluvte se na celkové ceně. Pak už jen stačí potvrdit jeho nabídku a uhradit dohodnutou cenu zakázky do úschovy na náš účet.

3. NECHTE OSTATNÍ, AŤ PRACUJÍ ZA VÁS.


„Pomocník od vedle“ udělá práci dle vašeho zadání a vy se můžete věnovat podstatnějším záležitostem. Pokud výsledek neodpovídá domluvenému rozsahu zakázky, máte možnost ji označit jako „nedokončenou“. Pokud chce dostat pomocník zaplaceno, musí zakázku dokončit dle své odsouhlasené nabídky. Až sjedná nápravu, máte možnost zakázku odsouhlasit nebo ji opět označit jako „nedokončenou“.

4. S VAŠIM SOUHLASEM VYPLATÍME POMOCNÍKA.


Je vše, jak má být? Označte zakázku jako dokončenou a ohodnoťte provedenou práci. Spokojenost je na obou stranách. Vy máte hotovo a pomocník si přivydělal. Samozřejmě platíte vždy jen za to, co dostanete. Pomocníka vyplatíme až po vašem souhlasu s dokončením zakázky. Pokud zakázka nebude provedena řádně, vrátíme vám peníze zpět na váš účet.

...A JE HOTOVO.

Všechny služby na jednom místě Už žádné hledání různých firem na internetu či obvolávání ochotných přátel. U nás najdete všechny služby na jednom místě a to bez registrace.
Nízké ceny bez poplatků U nás si určujete cenu sami. Platíte pomocníkovi pouze za vykonanou práci. Zadání zakázky je zcela zdarma a bez skrytých provizních poplatků.
Okamžitá nabídka pomocníků Dle zadaného místa, času a typu zakázky se vám ihned nabídne seznam pomocníků, kteří vám mohou pomoci. Stačí si jen vybrat.
Úhrada zakázek bez obav Vždy platíte jen za to, co dostanete. Pomocníka vyplatíme až po vašem odsouhlasení zakázky. Jinak jsou vám peníze vráceny zpět.