Jak získat zakázku

za nejlepších podmínek a nejvýhodnější cenu? 

1. PŘEDSTAVTE SE VŠEM ZÁKAZNÍKŮM.


Nejdříve se zaregistrujte jako „Pomocník od vedle“ na našem portálu. Je to snadné a zdarma. Vytvoříte si tak osobní profil, kde se představíte všem svým zákazníkům. Napište pár slov osobě a uveďte, co umíte. Vyberte ty správné kategorie zakázek a konkrétní typY zakázky. Označte lokality, ve kterých chcete působit. Nezapomeňte též vyplnit kalendář, ať zákazníci vědí, kdy na ně máte čas. Důležité je také uvést několik osobních údajů, jako je adresa, e-mail a číslo vašeho bankovního účtu pro vyplacení provedených zakázek. Tyto osobní údaje samozřejmě nebudou nikde zveřejněny.

2. VHODNÉ NABÍDKY AUTOMATICKY.


U nás neztrácíte čas hledáním vhodných zakázek. Nejsou zde žádné dlouhé seznamy ani veřejné nabídky. Po vyplnění Kategorie zakázek, lokality a nastavení kalendáře vám budou automaticky chodit vhodné nabídky zakázek ihned, jakmile zákazník zadá nabídku. Zakázky najdete přehledně seřazené ve vašem profilu Mé zakázky. Pokud budete chtít, mohou vám chodit notifikace nových nabídek na e-mail. Stačí mít jen správně uvedeno, co umíte a pravidelně aktualizovat kalendář.

...A MŮŽETE VYBÍRAT.

3. PROJEVTE ZÁJEM O ZAKÁZKU.


Přistála vám na profilu skvělá zakázka? Potvrďte zájem a navrhněte její celkovou cenu. Také můžete přidat dotaz či nabídnout zákazníkovi něco navíc. Ujasněte si podmínky a finální cenu zakázky. Jakmile si vás zákazník vybere jako realizátora zakázky, převede k nám do úschovy platbu za zakázku. U nás zákazník platí předem, abyste měli jistotu, že za úspěšně realizovanou zakázku dostanete zaplaceno.

4. UŽÍVEJTE SVÉHO VÝDĚLKU.


Po provedení zakázky vyčkejte, než zákazník označí zakázku jako realizovanou. Poté vám pošleme výdělek váš účet. My si necháme 15% provizi za zprostředkování zakázky. Každou zakázku zákazník i ohodnotí. Čím vyšší hodnocení zakázky, tím stoupne i vaše hodnocení a to zvýší šanci na získání dalších zakázek. V seznamu nabízených pomocníků se totiž objevíte na vyšší pozici.

...A VY SI UŽÍVÁTE ZASLOUŽENÉHO VÝDĚLKU.