Proč být pomocníkem od vedle?

Využijte své schopnosti naplno a proměňte je v zisk.

Výdělek snadno a rychle U nás si může přivydělat opravdu každý. Šikovný kutil, student či mamka na mateřské. Kdy, kde a kolik si vyděláte, záleží jen na vás.
Nabídky zakázek přímo pro vás Žádné veřejné seznamy. Nabídka zakázek, odpovídající vašemu oboru, času a místu působení, přistane vám pomocníkům přímo na e-mail.
Jednoduchá správa zakázek Všechny své zakázky uvidíte přehledně na jednom místě. Po přihlášení je můžete kdykoliv snadno spravovat v sekci Mé zakázky.
Rychlá výplata zakázek U nás dostanete své peníze za vykonanou práci podstatně rychleji. My vyplácíme naše pomocníky dvakrát do měsíce.

Jak to funguje u pomocníka

1. JEDNODUŠE SE ZAREGISTRUJTE.


Nezáleží na tom, kdo jste a kde bydlíte. Jste šikovný kutil, řemeslník, student či mamka na mateřské? U nás si může přivydělat každý, kdo něco umí. Kolik to bude, záleží jen na vašem čase a chuti. Zaregistrujte se na našem portálu a představte se zákazníkům v tom nejlepším světle.

...JE TO SNADNÉ A ZDARMA.

2. PŘEDSTAVTE, CO UMÍTE.


Přihlaste se a doplňte svůj osobní profil. Napište pár slov o sobě a uveďte, co umíte. Vyberte ty správné Kategorie zakázek a Konkrétní typy zakázky. Označte místa působení, ve kterých chcete působit. Nezapomeňte na kalendář, ať zákazníci vědí, kdy na ně máte čas. Vámi uvedené osobní údaje jako je vaše adresa, e-mail a číslo bankovního účtu nebudou nikde zveřejněny.

3. SPRAVUJTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.


U nás nemusíte ztrácet čas hledáním těch správných zakázek ve veřejných seznamech nabídek. Nezapomeňte zadat kategorie zakázek a lokality. Pravidelně si aktualizujte svůj kalendář. Díky tomu vám budou chodit všechny vhodné nabídky zakázek.

4. DĚLEJTE JEN PRÁCI, CO VÁS BAVÍ.


U vybrané zakázky potvrďte svůj zájem a navrhněte její celkovou cenu. Přes chat si ujasněte se zákazníkem podmínky a finální cenu zakázky. Pokud si vás zákazník vybere, ihned uhradí částku za zakázku na náš účet, kde bude čekat, až danou zakázku vyhotovíte.

...A VY SI UŽÍVÁTE ZASLOUŽENÉHO VÝDĚLKU.

Tipy

Proč se stát pomocníkem?

Nejste spokojeni s vaší finanční situací? U nás si může přivydělat opravdu každý. Šikovný kutil, student či mamka na mateřské. Kdy, kde a kolik si vyděláte, záleží jen na vás.

A co živnostenský list?

Po našich pomocnících jej nevyžadujeme, pokud ale živnostenské oprávnění máte, může vás to zvýhodnit při výběru vhodného pomocníka.

Musím výdělek zdanit?

Pokud nepřekročíte s výdělkem roční limit 30 000 Kč, který je stanovený zákonem o daních z příjmu č. 586/1992 Sb §10, nemusíte z něj daně odvádět.

Více odpovědí na vaše otázky získáte ve FAQ.